2023 Bölüm Tanıtım Etkinlikleri

Sevgili Gençler,

31 Temmuz Pazartesi  16:00-17:00 arası ZOOM üzerinden çevrimiçi olarak Almanya, İngiltere ve Türkiye’de şirketlerde/araştırma merkezlerinde çalışan/çalışmaya başlayacak olan bazı mezunlarımızla oldukça verimli ve güzel toplantı yaptık.

Toplantıları kaçıran ancak Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliğini tercih edecek olanlara yönelik olarak  istenmesi durumunda çevrimiçi görüşme imkanı da sağlanacaktır. Bunu için omer.korcak@marmara.edu.tr  veya haluk@marmara.edu.tr email adreslerine email atmanız yeterlidir.

 

Yüz yüze tanıtım için 24 Temmuz – 3 Ağustos tarihleri arasında hocalarımız her gün 10:00-17:00 saatleri arasında sizlere yardımcı olmak için kampüste olacaklar (Tanıtım Programı - Ulaşım ).

 

Bölümümüz kurulduğundan itibaren %100 İngilizce olarak eğitim vermekte olup 2022 Taban Başarı Sırası 7006 olmuştur. Mühendislik Fakültesi içinde öğretim üyelerimizin ders verdiği Türkçe Bilgisayar Mühendisliği bölümü bulunmamaktadır. Teknoloji Fakültesi bünyesinde yer alan Türkçe Bilgisayar Mühendisliği bölümü ise, farklı öğretim üyeleri ve farklı bir müfredatla yürütülmekte olup, ona yönelik sorular için Teknoloji Fakültesindeki bölüme başvurulmalıdır.

 

Sizlere yardımcı olması için bölümümüzle ilgili önemli linkleri aşağıda listeledik. ⬇️

 

Bölümümüz hakkında detaylı bilgi ve tüm sorularınız için:  

Prof. Dr. Haluk Rahmi Topçuoğlu, Bölüm Başkanı  (haluk@marmara.edu.tr)

Doç. Dr.  Ömer Korçak, Bölüm Başkan Yardımcısı (omer.korcak@marmara.edu.tr)

HIZLI ERİŞİM